سایت GunsWeek یک مجله اینترنتی ایتالیایی است که اطلاعات کاملی در زمینه تفنگ و تپانچه بادی، خفیف و نظامی و همچنین مهمات آن‌ها ارائه می‌کند. هدف این سایت ارتقای دانش فنی علاقه‌مندان به تیراندازی و گوشزد نمودن مسؤلیت ناشی از حمل و کاربرد این سلاح‌ها است. در واقع این وبسایت کوشش می‌کند تا فرهنگ و دانش استفاده از تفنگ و تپانچه را توأمان توسعه دهد. تجربه ی بیس از 30 ساله‌ی برخی از اعضای هیأت تحریریه این مجله ی اینترنتی نشان از اعتبار بالای مطالب آن دارد.
@Shooting10m
با کوشش‌های فراوان این وبسایت در زمینه ارتقای استانداردهای فنی و رضایت مشتری، طی چند سال اخیر، ارتباط بسیار خوبی بین مشتریان و تولیدکنندگان تفنگ و تپانچه به ویژه در اروپا به وجود آمده و بسیاری از تولیدکنندگان را واداشته تا با ارتقای کیفیت محصولات خود، جایی برای معرفی محصولات خود در این وبسایت بیابند.
@Shooting10m
در کنار مطالب و مقالات کاربردی که بیشتر به معرفی و مقایسه فنی انواع تفنگ و تپانچه می‌پردازد، این وبسایت یک کانال پرمخاطب یوتوب هم دارد که تا کنون بیش از 4 هزار عضو داشته و بالغ بر 180 ویدیو را به اشتراک گذاشته است.
@Shooting10m
خوشبختانه این مجله اینترنتی ایتالیایی، مطالب و ویدیوهای خود را به زبان انگلیسی هم ارائه می‌کند و همین باعث شده تا در سرتاسر جهان مخاطبان بسیاری داشته باشد.

📎لینک وبسایت GunsWeek :
https://www.gunsweek.com/en
📎لینک کانال یوتوب GunsWeek :
https://www.youtube.com/channel/UCKWZOtCWAiWilxrfzySCzgQ/featured