شرکت کروگرتارگتز، یکی از معتبرترین شرکتهای تولید سیبل در جهان می باشد که دفتر مرکزی ان در شهر دیلینگن ایالت بایرن در جنوب المان واقع شده و با پیشرفته ترین دستگاه های صنعت چاپ، هدفهای کاغذی بیش از ۴۰ ماده ورزشی تیراندازی و تیروکمان را تولید می کند.
@Shooting10m

👤اقای اندریاس کروگر مدیرعامل این شرکت، توانسته تاییدیه ی فدراسیون جهانی تیراندازی ورزشی و همچنین فدراسیون جهانی تیروکمان را در سال ۲۰۰۶ برای محصولات خود دریافت کند.🎯🎯🎯
@Shooting10m

این شرکت طی بیش از ۵۰ سال، سیبل مورد نیاز فدراسیون تیراندازی المان را تامین نموده و علاوه بر ان محصولاتش را به بسیاری از کشورهای عضو فدراسیون جهانی تیراندازی صادر می کند. بیشترین فروش محصولات کروگرتارگتز مربوط به کشورهای المان، ایالات متحده و فرانسه می باشد.🇩🇪🇫🇷🇺🇸
@Shooting10m

با توجه به گسترش سیستم های EST یا همان اهداف الکترونیکی، تمرکز بازاریابی این شرکت در سالیان اخیر معطوف به باشگاههای محلی در اقصی نقاط جهان شده است.
@Shooting10m

📝📊محصولات این شرکت طبق اخرین استانداردهای جهانی و بر روی مقوای ۲۱۰ گرمی ریز الیاف مقاوم در برابر رطوبت و کشیدگی طراحی و چاپ شده و همین امر باعث می شود محل اصابت تیر، کاملا دایره ای و واضح باشد.
@Shooting10m

🔔💡🔔💡🔔 در میان مجموعه محصولات تولیدی این شرکت، دو بسته سیبل های تمرینی مربوط به تفنگ و تپانچه بادی نیز به چشم می خورد که کانال اموزش و تمرین تیراندازی با دقت بسیار بالا و بر اساس اندازه های استاندارد، همه ی انها را بازطراحی نموده و با هدف ایجاد فرصت ارتقای عملکرد تیراندازان کشورمان، این بسته ها را با فرمت PDF در اختیار اعضای محترم کانال قرار داده که از طریق لینک های زیر قابل دریافت می باشد.

👇👇👇👇👇
⬅️لینک دانلود سیبل های تمرینی تفنگ بادی:
https://t.me/shooting10m/204


👇👇👇👇👇
⬅️لینک دانلود سیبل های تمرینی تپانچه بادی:
https://t.me/shooting10m/205

https://t.me/shooting10m/206

https://t.me/shooting10m/207

https://t.me/shooting10m/208

https://t.me/shooting10m/209


@Shooting10m

⬅️✉️💻📲جهت اشنایی بیشتر با این شرکت و دانلود یا مشاهده لیست تولیدات ان می توانید به نشانی اینترنتی این شرکت: http://targets.krueger-shops.eu مراجعه نمایید.