شرکت تیما لاین که در سال 1984 تاسیس شد یکی از تولید کنندگان تجهیزات تیراندازی در جهان است که کت و شلوار تیراندازی این شرکت در کارخانه‌ای در فنلاند تولید شده و با نام تجاری Kurt Thune به فروش می‌رسد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات ورزشی تیراندازی را مانند دستکش، کفش تیراندازی، تسمه تفنگ، زیرپایی، گرمکن استرچ، سیستم تمرین رپیدفایر و ... تولید می کند.

@shooting10m

کورت تون تمام کت‌های تیراندازی خود را از ابتدا تا انتها در کارخانه‌ی جنوب فنلاند تولید می کند و 13 نفر در آن به کار مشغولند. 92 درصد از محصولات تولیدی این شرکت به کشورهای دیگر صادر شده و به همین دلیل دارای نمایندگی‌هایی در بیش از 50 کشور در سراسر جهان است. با نگاهی به لیست نمایندگی‌های این شرکت در سایت رسمی کورت تون، نام نمایندگی ایران به مدیریت صابر پرستی ملی پوش اسبق تیم ملی تیراندازی کشورمان هم به چشم می‌خورد.

@shooting10m

محصولات کورت تون در المپیک 2012 لندن 🇬🇧 بیشتر از همه ی ادوار المپیک مورد استفاده قرار گرفت، به طوری که 40٪ از مدالهای ورزشی تفنگ در هنگام پوشیدن کت و شلوار برند کورت تون به دست آمد. در المپیک ریو هم چهار برنده‌ی مدال طلا  در رشته‌های تفنگ سه وضعیت مردان، تفنگ بادی مردان، تفنگ سه وضعیت زنان و تفنگ درازکش مردان از لباس‌های این شرکت استفاده کرده بودند.

@shooting10m

🇫🇮 اکثر کت و شلوارهای این برند با اندازه گیری‌های سفارشی مشتریان و با هماهنگی خیاط های مجرب دوخته شده و فروشنده ها برای اندازه گیری خاص این لباس‌ها توسط خیاطان این شرکت آموزش می بینند.

@shooting10m

از ویژگی‌های این شرکت پرداختن مداوم به تحقیق و توسعه محصول محصولات برای تأمین رضایت مشتریان است. همه محصولات جدید کورت تون از دستکش ها گرفته تا کفش و لباس با همکاری تیمی از تیراندازان با تجربه، از جمله هنری هاکینن (برنده ی مدال برنز المپیک 2008 پکن در رشته تفنگ بادی 10 متر مردان) که موفق به کسب چندین قهرمانی جهان شده و کارنامه درخشانی دارد طراحی و تولید می‌شود.

@shooting10m

مواد اصلی مورد استفاده در محصولات این شرکت کتان است. سایر مواد شامل پلی پروپیلن، پلی استر، چرم طبیعی و مصنوعی است.

@shooting10m

شرکت هایی که در صنایع نساجی و پوشاک کار می کنند باید سهم خود را در کاهش اثرات زیست محیطی ضایعات و حمایت از توسعه پایدار به منظور استفاده منطقی از منابع، پیشگیری و مبارزه با زباله، ناراحتی و خطر برای سلامتی و محیط زیست، اعلام کنند. شرکت تیمالاین هم به همین منظور سال‌هاست که یک برنامه بازیافت زباله  را از بهار سال 2012 به سرپرستی کاتری کوشیفو دانش آموخته نساجی و محیط زیست دانشگاه علوم کاربردی تمپر فنلاند آغاز کرده است. این برنامه برای دفع و بازیافت زباله به کار رفته و همچنین یک سیستم مرتب سازی زباله مقرون به صرفه را پیاده سازی نموده است. زباله‌های مصرفی این طرح شامل مواد نساجی، کاغذ الگو و باقیمانده‌های مواد در مراحل مختلف تولید است. برخی از اضافات پارچه‌ها هم به عنوان یک ماده سوختی برای تولید انرژی گرمایی مورد استفاده قرار می گیرند.

@shooting10m

◀️ برای مشاهده تمامی محصولات تولیدی این شرکت می‌توانید به سایت اینترنتی آن به نشانی 

kurtthune.com

مراجعه کنید.

@shooting10m

📔 همچنین کاتالوگ محصولات این شرکت به زبان انگلیسی از لینک زیر قابل دانلود می‌باشد:
http://www.kurtthune.com/files/CATALOGUE.pdf

📲 نرم افزار تمرینی کورت تون برای تسلط بر زمانبندی و آمادگی ذهنی در تیراندازی با تفنگ و تپانچه و کمک به تصویرسازی در تیراندازان توسط شرکت تیمالاین برای سیستم های اندروید و iOS طراحی شده که می‌توانید آن را از لینک زیر دانلود نمایید:
https://t.me/shooting10m/110