این نرم افزار فوق العاده که در رده اپلیکیشن های بازی دسته بندی شده یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نرم افزارهای موجود برای تمرین هماهنگی ذهن و جسم با محوریت تعادل است که توسط کمپانی معروف و معتبر یونیتی تولید شده است.


@Shooting10m


تمرین‌های ارائه شده در این نرم‌افزار از آداب و اصول تای-چی الهام گرفته شده و اساس همه ی آن‌ها تکرار یک حرکت با تمرکز بر لحظه و هماهنگی کامل ذهن و بدن است.


@Shooting10m


هر حرکت به دو الگو تقسیم می‌شود. هر الگو با فشار انگشت روی صفحه‌ی گوشی شروع شده و با رها کردن آن پایان می‌پذیرد.


@Shooting10m


اگر الگوها به درستی آعاز شوند، صفحه به رنگ آبی باقی می‌ماند اما اگر زمان درست الگو رعایت نشود، صفحه برای چندثانیه به رنگ قرمز در خواهد آمد.


@Shooting10m


زمان هر تمرین بین یک تا بیست دقیقه قابل تنظیم بوده و می‌توان از موسیقی‌های تعریف شده در برنامه هم حین تمرین استفاده کرد.


@Shooting10m


این اپلیکیشن شامل سه تمرین است:
🔸بالا و پایین آوردن دست‌ها
🔸چرخش دایره‌ای عمود بر راستای بدن با هر دو دست
🔸چرخش دایره‌ای در راستای بدن با هردو دست


@Shooting10m


در تای-چی ذهن و جسم برای ایجاد حالتی از آرامش به طور هماهنگ با هم عمل کرده و ذهن را آگاه‌تر و متمرکز می‌کند.


@Shooting10m


درست مانند مدیتیشن، استفاده روزانه فقط چند دقیقه از این اپلیکیشن می‌تواند باعث رهایی از استرس، فعال شدن عضلات بالاتنه، آرامش ذهن، افزایش آگاهی و افزایش توجه در تمرکز شود.


@Shooting10m


این اپلیکیشن بر روی یک گروه کوچک از کاربران تست شده و نتیجه بررسی نشان داده است که ۷۷ درصد کاربران پس از ۵ دقیقه استفاده از آن، احساسی مثبت داشته و راضی بوده‌اند.


@Shooting10m


هنگام اجرای تمرینات باید به سه عامل زمان اجرای هر الگو، زمان کل تمرین و دقت توجه داشت. هرچه زمان اجرای دو الگو به زمان کل تمرین نزدیک‌تر باشد و شکل حرکت خواسته شده در تمرین با دقت ایجاد شود (مثلا منحنی یا دایره)، امتیاز شما بالاتر خواهد بود.


@Shooting10m


توصیه می‌کنم تمرینات را با حداقل زمان (یک دقیقه) آغاز کنید و پس از کسب حداکثر نتیجه هم از نظر رعایت زمان و هم از نظر دقت، زمان تمرین را کم کم در طول دوره تمرین افزایش دهید.


@Shooting10m


اجرای این تمرینات در عین سادگی، هنگام افزایش زمان بیش از ۵ دقیقه، بسیار دشوار بوده و به استقامت عضلانی بالایی (به خصوص در کمربند شانه و دست‌ها) نیاز دارد. از این رو کانال آموزش و تمرین تیراندازی، استفاده از این اپلیکیشن را برای تیراندازانی که هنوز تمرینات بدنسازی استقامتی خاصی برای خود تدارک ندیده‌اند توصیه می‌کند. قطعا تجربه‌ی اجرای تمرینات این اپلیکشین برای دوستان تیرانداز که با مفاهیم تعادل، تمرکز، هماهنگی ذهن و جسم و از این قبیل به خوبی آشنایی دارند، خالی از لطف نخواهد بود.

👇دانلود اپلیکیشن تعادل:
https://t.me/shooting10m/483

🔻عضویت در کانال آموزش و تمرین تیراندازی:
https://t.me/joinchat/AAAAAENZ7dwd_UxWUacKeQ